Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment.

• 2022-10-26 10:22:27
  • Przedszkole, Wycieczki

21 października grupy: Minionki, Muppety oraz Gumisie miały możliwość świetnej zabawy w Centrum Nauki Experyment w Gdyni, edukacyjnej instytucji popularyzującej naukę w formie interaktywnych instalacji i pokazów, która stawia sobie za cel łączenie nauki i zabawy.

Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment.

Wszystkie stanowiska pozwalały dzieciom przez zabawę oraz obserwację poszerzyć wiedzę na temat otaczającego świata oraz zrozumieć różne zjawiska fizyczne. Możliwość kręcenia ruchomymi elementami, dotykania, sterowania czy pompowania sprawiały dzieciom radość i wzbudzały ogromną ciekawość. Wycieczka nie tylko zintegrowała grupy, lecz okazała się znakomitą i ciekawą lekcją z wielu dziedzin nauki. Wszystkie dzieci wróciły do domu zadowolone i pełne wrażeń.

Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 0 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 1 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 2 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 3 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 4 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 5 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 6 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 7 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 8 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 9 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 10 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 11 Przedszkolaki w Centrum Nauki Experyment. zdjecie 12